DSİ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE (KAYSERİ) 10/11/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

10.11.2023 / Gösterim Sayısı : 388 / Arşiv

İç Denetim Birimi Başkanlığınca, 2023 Yılı İç Denetim Programı kapsamında DSİ 12. Bölge Müdürlüğünde (Kayseri) gerçekleştirilen İç Denetimin kapanış toplantısı 10.11.2023 tarihinde Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir. 

Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, DSİ 12. Bölge Müdürü Okan BAL, İç Denetçiler Osman HORZUM, Aydın AYAR ile Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Zeki ÖZDOĞRU, Aslı ERDOĞAN ve Bölge Müdürlüğü Yetkilileri katılmışlardır.

Toplantıda, “Yapım işlerinde Yeni Fiyat, Fiyat Farkları, Revize Birim Fiyat, Hakedişlerin Tanzimi, Hakedişler Açısından Süre Uzatımı Uygulaması Süreçleri ile İmalata Konu Malzemelerin Şantiyelerdeki Depolama Koşulları Süreci” alanlarında yürütülen denetime ilişkin bulgular ve öneriler paylaşılmış olup, taahhüt edilen eylemlere ve eylem takvimlerine yönelik  değerlendirmelerde bulunulmuştur.

İç Denetim Birim Başkanı Aslı SARIGÖL ve DSİ 12. Bölge Müdürü Okan BAL tarafından denetimin karşılıklı işbirliği içerisinde yürütülmesinden duyulan memnuniyet ifade edilerek, denetimin Kurumumuza faydalı olması temennileri ile toplantı tamamlanmıştır.