Eğitim

  1. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 2022 Yılı Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında 03-06 Şubat 2022 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilen "DSİ Üst Yönetim Değerlendirme ve Eğitim Semineri " ne İç Denetim Birimi Başkanı Bakır GÖKALP ve Osman HORZUM katılmıştır.

 

  1. Kamu İç Denetçileri Derneği (KİDDER) tarafından Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi konusunda yüz yüze verilen 36 saatlik eğitime Başkanlığımız adına İç Denetim Birimi Başkan V. Aslı SARIGÖL ile İç Denetçiler Kemal AKYILDIZ, Tolga ÖZENGÜNEŞ, Altan YILMAZ, Selim Kazım BAYER, Ayşe Nilay YAVUZ ve Özgüven ALTUN katılmış olup, eğitim sertifikası almışlardır.

  

  1. İç Denetçiler Altan YILMAZ, Adem ÇİÇEK, Çiğdem AYDEMİR, Yasemin DEMİR AYDOĞAN ve Selim Kazım BAYER ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Denetçi Sertifikası almışlardır.

 

  1. İç Denetçiler Çiğdem AYDEMİR, Selim Kazım BAYER, Ayşe Nilay YAVUZ ve Özgüven ALTUN Artvin Çoruh Üniversitesi ve Kurumumuzun destekleriyle düzenlenen Prof. Dr. Hasan Zuhuri SARIKAYA Su Yönetimi, Barajlar ve Enerji Sempozyumuna katılım sağlamışlardır.

  

  1. Genel Müdürlüğümüz Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “İç Kontrol, Kurumsal Risk Yönetimi ve Süreç Değerlendirme Çalıştayına İç Denetçi Altan YILMAZ tarafından katılım sağlanmıştır.

 

  1. Kurumumuz tarafından 24-31 Mart 2022 tarihleri arasından İş Sağlığı ve Güvenliği temel eğitimine Başkanlığımız İç Denetçileri tarafından katılım sağlanmıştır.

  

  1. İç Denetçiler Osman HORZUM, Kemal AKYILDIZ, Yasemin DEMİR AYDOĞAN ve Selim Kazım BAYER Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından organize edilen “https://uzaktanegitimkapisi.cbiko.gov.tr” adresindeki “Uzaktan Eğitim Kapısı” portalı üzerinden çeşitli kurumların düzenlemiş olduğu eğitimlere katılım sağlamışlardır.


  1. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından Uzaktan Eğitim Kapısı sistemindeki çeşitli eğitimlere Başkanlığımız personeli tarafından katılım sağlanmıştır.

 

  1. Birim Başkanlığımızda görevli İç Denetçilerin mesleki bilgi ve birikimlerinin geliştirilmesi ve karşılıklı tecrübelerin aktarılması amacıyla 15 ayrı başlıkta  düzenlenen birim içi Mesleki Eğitim Programı 09.12.2022 tarihinde başlamış olup, 7 adet eğitim faaliyeti 2022 yılında gerçekleştirilmiştir.