DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE (AYDIN) 07/12/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

7.12.2023 / Gösterim Sayısı : 582 / Arşiv

İç Denetim Birimi Başkanlığınca, 2023 Yılı İç Denetim Programı kapsamında DSİ 21. Bölge Müdürlüğü’nde (Aydın) gerçekleştirilen İç Denetimin kapanış toplantısı 07.12.2023 tarihinde İç Denetim Birimi Başkanlığı Mehmet GÜLLÜ toplantı salonunda video konferans sistemi ile gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, DSİ 21. Bölge Müdürü Emrah KÖLEOĞLU, İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçiler Tolga ÖZENGÜNEŞ, Mehmet KOÇ ile Bölge Müdür Yardımcıları İnan GÜNDÜZ, Nevzat TATAR, İshak ÇELİK, Muzaffer GÖMLEKSİZ ve Bölge Müdürlüğü Yetkilileri katılmışlardır.

Toplantıda, “Yapım işlerinde Yeni Fiyat, Fiyat Farkları, Revize Birim Fiyat, Hakedişlerin Tanzimi, Hakedişler Açısından Süre Uzatımı Uygulaması Süreçleri ile İmalata Konu Malzemelerin Şantiyelerdeki Depolama Koşulları Süreci” alanlarında yürütülen denetime ilişkin bulgular ve öneriler paylaşılmış olup, taahhüt edilen eylemlere ve eylem takvimlerine yönelik  değerlendirmelerde bulunulmuştur. 

İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL ile DSİ 21. Bölge Müdürü Emrah KÖLEOĞLU tarafından denetimin karşılıklı işbirliği içerisinde yürütülmesinden duyulan memnuniyet ifade edilerek, denetimin Kurumumuza faydalı olması temennileri ile toplantı tamamlanmıştır.