DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN (ERZURUM) 27/12/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

27.12.2023 / Gösterim Sayısı : 609 / Arşiv

İç Denetim Birimi Başkanlığınca, 2023 Yılı İç Denetim Programı kapsamında, DSİ 8. Bölge Müdürlüğü’nde (Erzurum) gerçekleştirilen İç Denetimin kapanış toplantısı 25.12.2023 tarihinde İç Denetim Birimi Başkanlığı Mehmet GÜLLÜ toplantı salonunda video konferans sistemi ile gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, DSİ 8. Bölge Müdürü Oğuzhan YAVUZ,  İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçi Kemal AKYILDIZ ile Bölge Müdür Yardımcıları Yaşar KARAGÖZ, Dr. Mehmet Akif KAYGUSUZ, Hikmet SERÇEMELİ ve Bölge Müdürlüğü Yetkilileri katılmışlardır.  

Toplantıda, “Yapım işlerinde Yeni Fiyat, Fiyat Farkları, Revize Birim Fiyat, Hakedişlerin Tanzimi, Hakedişler Açısından Süre Uzatımı Uygulaması Süreçleri ile İmalata Konu Malzemelerin Şantiyelerdeki Depolama Koşulları Süreci” alanlarında yürütülen denetime ilişkin bulgular ve öneriler paylaşılmış olup, taahhüt edilen eylemlere ve eylem takvimlerine yönelik  değerlendirmelerde bulunulmuştur. 

İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL ile DSİ 8. Bölge Müdürü Oğuzhan YAVUZ tarafından denetimin karşılıklı işbirliği içerisinde yürütülmesinden duyulan memnuniyet ifade edilerek, denetimin Kurumumuza faydalı olması temennileri ile toplantı tamamlanmıştır.