DSİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDA 07/02/2024 TARİHİNDE BİLGİ VE İLETİŞİM GÜVENLİĞİ DENETİMİ KAPANIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

7.02.2024 / Gösterim Sayısı : 215 / Arşiv

2023 Yılı İç Denetim Programı kapsamında; İç Denetim Birim Başkanlığı tarafından Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı’nda yürütülen “Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi Denetimi” Kapanış Toplantısı 07.02.2024 tarihinde Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

          Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Gökay AKINCI, İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçiler Altan YILMAZ, Selim Kazım BAYER, Çiğdem AYDEMİR ve Yasemin Demir AYDOĞAN; Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkan Yardımcısı Hayati KARACA ve Daire Başkanlığı yetkilileri ile Kamu İç Denetçiler Derneği Uzmanları katılmışlardır.

Kapanış Toplantısında, İç Denetçi Selim Kazım BAYER tarafından denetim sonuçları ve izlenecek yol haritası konularını içeren kapanış toplantısı sunumu yapılmıştır.   

İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL ve Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanı Gökay AKINCI tarafından denetimin karşılıklı işbirliği içerisinde yürütülmesinden duyulan memnuniyet ifade edilerek, denetimin Kurumumuza faydalı olması temennileri ile toplantı tamamlanmıştır.