DSİ ARAZİ TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NDA 03/05/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM AÇILIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

4.05.2023 / Gösterim Sayısı : 278 / Arşiv

Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nda 03.05.2023 tarihinde gerçekleştirilen açılış toplantısına İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, İç Denetim Birimi Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçiler Altan YILMAZ, Yasemin DEMİR AYDOĞAN, Ayşe Nilay YAVUZ, İbrahim SAK, Aydın AYAR, Mehmet KOÇ ile Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkanı Sinan DEMİRBAŞ, Başkan Yardımcıları Mevlüt KOYUNCU, İbrahim Burak YEŞİLOĞLU, Fatma Tüz Zehra GÜLSEVER, Ziya PARLAK, Ahmet ÖZBEK ile ilgili Şube Müdürleri katılmışlardır.

“Merkez İhale ve Tatbikat Süreci ile Yönetim ve Planlama Süreci”ni konu alan iç denetim faaliyeti; İç Denetçi Altan YILMAZ gözetiminde, İç Denetçiler Adem ÇİÇEK, Yasemin DEMİR AYDOĞAN, Ayşe Nilay YAVUZ ve Aydın AYAR tarafından yürütülecektir.

Açılış konuşmalarının ardından İç Denetçi Yasemin DEMİR AYDOĞAN tarafından iç denetim faaliyetinin amaç, kapsam ve içeriği hakkında açılış toplantısı sunumu gerçekleştirilmiştir. Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Dairesi Başkanı Sinan DEMİRBAŞ; denetim alanlarına ve bu alanlara ilişkin belirlenen riskler hakkındaki düşüncelerini, denetim sürecine her türlü destek ve katkıyı sunacaklarını ifade etmişlerdir.

Yapılacak çalışmaların Kurumumuza hayırlı olması ve katkı sağlaması temennisiyle toplantı sonlandırılmıştır.