DSİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI'NDA 04/05/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM AÇILIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

5.05.2023 / Gösterim Sayısı : 218 / Arşiv

İç Denetim Birimi Başkanlığınca Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığında yürütülecek İç Denetim çalışmalarına ilişkin  açılış toplantısı 04.05.2023 tarihinde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçiler Osman HORZUM, Kemal AKYILDIZ, Çiğdem AYDEMİR, İbrahim SAK, Aydın AYAR ve Mehmet KOÇ, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah ÜSTÜNER, Başkan Yardımcıları Ergün ERDOĞAN, Hakan CENGİZ ve ilgili Şube Müdürleri katılmışlardır.

Toplantı İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah ÜSTÜNER Başkanlığında açılış konuşmaları ile başlamıştır. İhale ve Satınalma Süreci, Kafeterya Süreci ve Merkez Bina Fiziki Kontrolleri Süreci” alanlarında gerçekleştirilecek denetim İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL gözetiminde, İç Denetçiler Osman HORZUM, Kemal AKYILDIZ, Çiğdem AYDEMİR VE İbrahim SAK tarafından yürütülecektir.

 İç denetçi Çiğdem AYDEMİR tarafından denetimin kapsamı, hedefi,  ve içeriği konularında açılış toplantısı sunumu yapılmıştır. Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah ÜSTÜNER tarafından denetimin bir fırsat olarak görüldüğü, denetim süresince işbirliğine hazır olunduğu ve Başkanlık olarak iç denetimden beklentileri ifade edilmiştir.

 Denetimin Kurumumuza ve Başkanlıklara hayırlı olması temennileriyle toplantı tamamlanmıştır.