DSİ YENİLENEBİLİR ENERJİ DAİRESİ BAŞKANLIĞINDA 05/05/2023 TARİHİNDE İÇ DENETİM AÇILIŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

5.05.2023 / Gösterim Sayısı : 331 / Arşiv

İç Denetim Birimi Başkanlığınca Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanlığında yürütülecek İç Denetim çalışmalarına ilişkin  açılış toplantısı 05.05.2023 tarihinde Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL, Başkan Yardımcısı Adem ÇİÇEK, İç Denetçiler Tolga ÖZENGÜNEŞ, Selim Kazım BAYER, Özgüven ALTUN, İbrahim SAK, Aydın AYAR ve Mehmet KOÇ, Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanı Mustafa DEMİR, Başkan Yardımcıları Ali GÜNDÜZ, Veysel DAĞ ve ilgili Şube Müdürleri katılmışlardır.

Toplantı İç Denetim Birimi Başkanı Aslı SARIGÖL ve Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanı Mustafa DEMİR Başkanlığında açılış konuşmaları ile başlamıştır. “Gelir - Alacak Kalemleri ve Teminat Mektupları Süreci, Su Yapıları Denetimi, İzleme ve Kontrol Süreçleri, Yönetim ve Planlama Süreci” alanlarında gerçekleştirilecek denetim İç Denetçi Tolga ÖZENGÜNEŞ gözetiminde İç Denetçiler Selim Kazım BAYER, Özgüven ALTUN ve Mehmet KOÇ tarafından yürütülecektir.

 İç denetçi Selim Kazım BAYER tarafından denetimin kapsamı, hedefi  ve içeriği konularında açılış toplantısı sunumu yapılmıştır. Yenilenebilir Enerji Dairesi Başkanı Mustafa DEMİR; denetim alanlarına ve bu alanlara ilişkin belirlenen riskler hakkındaki düşüncelerini, denetim sürecine her türlü destek ve katkıyı sunacaklarını ifade etmişlerdir.

 Denetimin Kurumumuza hayırlı olması ve katkı sağlaması temennisiyle toplantı sonlandırılmıştır.